Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?
Szkolenie nauczycieli

Masz pytania?

Zadzwoń, lub napisz.

Infolinia: 801 88 44 22

Skuteczne szkolenia dla oświaty

Szukasz informacji?

prof. dr hab. Anna Izabela Brzezińska

Anna Izabela  Brzezińska

Psycholog, prof. dr hab., profesor zwyczajny UAM w Poznaniu i Instytutu Badań Edukacyjnych w Warszawie. Członek Komitetu Psychologii PAN, kierownik Zakładu Psychologii Socjalizacji i Wspomagania Rozwoju w Instytucie Psychologii UAM. Autorka prac z zakresu psychologii rozwoju, edukacji i zdrowia publicznego. Autorka monografii (kilka wydań) Społeczna psychologia rozwoju, współautorka książki Wposzukiwaniu złotego środka. Rozmowy o rozwoju człowieka(2005), redaktorka i autorka podręczników, m.in. Portrety psychologiczne człowieka. Praktyczna psychologia rozwojowa (GWP, 2005)oraz serii ośmiu tomów poświęconych szansom i zagrożeniom rozwoju od dzieciństwa po późną dorosłość. Współredaktorka książki Problemy etyczne w badaniach i interwencji psychologicznej wobec dzieci i młodzieży(2007) oraz redaktorka serii publikacji poświęconych funkcjonowaniu osób z ograniczeniami sprawności. Kierownik  projektu (2005-2008) nr WUE/0041/IV/05 pt.: Psychospołeczne uwarunkowania aktywności zawodowej osób niepełnosprawnych  oraz koordynator Zespołu Badawczego w ramach projektu (2008-2010)nr WND-POKL-01.03.06-00-041/08 pt.: Ogólnopolskie badanie sytuacji, potrzeb i możliwości osób niepełnosprawnych.

Prowadzone przez wykładowcę

Publikacje wykładowcy